AKTUÁLNĚ: STUDENT FEST ZRUŠEN, HLEDÁME NOVÝ TERMÍN

Zdravím všechny fanoušky,

Stejně jako vy si neumíme představit tenhle rok bez našeho milovaného festivalu. I díky podpoře našeho hlavního partnera společnosti Sennheiser, se podařilo najít nový termín 24. – 28. 6. 2020.

Těšíme se na vás!

Za tým Student festu. J. A. Komenský.

mládí, hudba, umění, kreativita, zábava

Student Fest je oslavou mládí, nespoutanosti a především studentské pospolitosti – je jedno, zda je student na jevišti nebo pod ním. Od svých začátků v roce 2009 se Student Fest postupně rozrostl v jednu z největších studentských akcí v ČR. Desítky koncertů, divadel, vystoupení a výstav mladých umělců, předášky, workshopy, happeningy a další akce v samotném srdci Prahy – to je Student Fest, který každoročně láká tisíce návštěvníků.

Základním kamenem programu je festivalová hudební noc, kdy se během jednoho večera na mnoha scénách představí desítky mladých kapel a djs. Festival však nabízí též několikadenní bohatý doprovodný program. Vedle hudebního programu tak stojí nehudební umělecký, vzdělávací a interaktivní program. Samostatná část programu je věnována též vzdělávání a rozvoji právě mladých umělců, kteří často sami na festivalu vystupují.

Festival Student Fest je zaměřen hlavně na mladé publikum a představuje veřejnosti mladé, převážně středoškolské umělce. Jeho hlavními cíly jsou tak podpora mladých nadějných umělců, podněcování mladých lidí k vlastní tvorbě a cílevědomému myšlení a kulturní rozvoj mladého publika.

Akci organizuje Nerudný fest.cz ve spolupráci s vybranými studenty. Ti při organizaci festivalu získávají cenné pracovní zkušenosti a udávají projektu náboj a směr, který je blízký jim i jejich vrstevníkům